Шановна Малолисовецька територіальна громада!

Згідно ст. 42 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Малолисовецька сільська рада є органом місцевого самоврядування, який у своїй діяльності керується  Конституцією України, Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами України.

Так, протягом 2019 року Малолисовецька сільська рада, виконком та апарат сільської ради працювали над вирішенням тих завдань, котрі були поставлені планом соціально - економічного та культурного розвитку села на 2016-2020 року та забезпечені відповідними бюджетними надходженнями.

Основним із цих завдань було завершення проектів розпочатих у попередні роки та підготовка найнеобхідніших проектів для реалізації в наступні роки. Малолисовецькою сільською радою було проведено наступну роботу:

 • продовжується робота по розробленню Генерального плану населених пунктів Малолисовецької сільської ради, що на сьогодні є найбільш важливим і принциповим документ щодо розвитку населених пунктів та визначення меж і функціонального призначення земельних ділянок. 
 • проведено роботу по забезпеченню твердим паливом приміщень фельдшерських пунктів с.М.Лисівці та Миньківці на опалювальний період на 2019-2020 рр.;
 • постійно фінансуються місцеві програми соціально-економічного розвитку; Турбота (виділено кошти на лікування онкохворих та інших мешканців села, які потребували лікування, та перебували в складних життєвих обставинах); будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Малолисовецької сільської ради та ін. ;
 • проведено інвентаризацію окремих земельних ділянок за межами населених пунктів, що у свою чергу збільшило надходження до місцевого бюджету шляхом передання даних земельних ділянок в оренду через аукціон, крім того продовжується подальша робота по інвентаризації вільних земельних ділянок на території Малолисовецької сільської ради.
 • проведено реконструкцію вуличного освітлення на вул. Польова в с. М.Лисівці та постійно проводиться обслуговування вуличного освітлення в с. Миньківці та с. М.Лисівці;
 • постійно проводяться роботи по збереженню та утриманню дитячих майданчиків в с. М.Лисівці та Миньківці;
 • проведено технічну інвентаризацію та паспортизацію об’єктів благоустрою Малолисовецької сільської ради;
 • здійснюється благоустрій населених пунктів (централізоване вивезення ТПВ, ліквідація стихійних сміттєзвалища, підтримання належного стану парків та вулиць Малолисовецької сільської ради);
 • ведеться робота по оформленню права власності на об’єкти інфраструктури сільської ради (сільський клуб, котельня та ін.) у власність Малолисовецької територіальної громади для розпорядження даними об’єктами Малолисовецькою громадою в межах правового поля.
 • в с. Малі Лисівці за сприяння директора ПП ""Агроспілка Малолисовецька" Котлярчука С.П., директора ТОВ "Агролан СВ" Приймаченка С.В. та місцевого приватного підприємця Євстратька О.О. здійснено заходи з енергозбереження (а саме часткова заміна віконних блоків на сучасні металопластикові) будинку культури с.Малі Лисівці.
 • за кошти сільської ради здійснено певні заходи з енергозбереження (а саме часткова заміна віконних блоків на сучасні металопластикові) сільського клубу с.Миньківці.
 • виділено кошти на утримання закладів охорони здоров’я та медичних працівників для збереження функціонування приміщень ФАП на території с.Миньківці та Малі Лисівці.
 • протягом 2019 року під час проведення пленарних засідань сесій сільської ради завдяки місцевим депутатам було прийнято максимальна кількість рішень по задоволенню заяв громадян по отриманню та оформленню земельних ділянок та інших питань, що у свою чергу свідчить про тісну роботу депутатів та сільського голови з місцевими жителями та довіру жителів до їх обранців.

Щиро дякую за допомогу надану територіальній громаді товариствам та місцевим підприємцям, кожному з вас, дорогі односельчани, за Вашу підтримку у нашій нелегкій роботі та розвитку нашої територіальної громади.

Підсумовуючи сказане, можна зробити висновок про те, що в сьогоднішніх умовах, при обмеженому фінансуванні, сільська рада та її виконавчі органи, в основному, забезпечили виконання тих завдань, котрі передбачалися планом соціально-економічного розвитку територіальної громади Малолисовецької сільської ради на 2019 рік.