До уваги мешканців підвідомчої території Малолисовецької сільської ради!

До уваги мешканців підвідомчої території Малолисовецької сільської ради!

З метою забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади, розвитку території та покращення добробуту мешканців, забезпечення права членів територіальної громади брати участь у підготовці рішення щодо добровільного об'єднання Малолисовецької територіальної громади з Сквирською міською територіальною громадою, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення 38 сесії 07 скликання сільської ради від 03 жовтня 2019 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад», розпорядження сільського голови від 04 жовтня 2019 року №13-р «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення», сільською радою проводиться громадське обговорення проекту рішення Малолисовецької сільської ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи».

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади: місто Сквира.

Найменування об’єднаної територіальної громади: Сквирська об’єднана територіальна громада.

Громадське обговорення відбудеться в о 11.00 год. 11.10.2019 року в адміністративному приміщенні Малолисовецької сільської ради за адресою: Київська область Сквирський район с. Малі Лисівці, вул. Центральна, 1а, (перший поверх).

Пропозиції та зауваження приймаються у робочі дні у письмовій формі за адресою: 09011, с. Малі Лисівці, вул. Центральна, 1а (перший поверх), кабінет секретаря Малолисовецької сільської ради із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадського обговорення.

На громадське обговорення запрошуються депутати обласної, районної та сільської ради, голова Сквирської районної державної адміністрації, голова Сквирської районної ради, члени виконавчого комітету Малолисовецької сільської ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі села Миньківці та Малі Лисівці.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 3-21-45.

Секретар сільської ради                        Г.А. Мельник