Р І Ш Е Н Н Я

Засідання 35 сесії 07 скликання Малолисовецької сільської ради від 14.05.2019 року

Про надання дозволу на розробку технічної документації по інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею 0,15 га гр. Грищенко Ганні Іванівні та знаходиться в межах Малолисовецької сільської ради за адресою: с. Малі Лисівці вул. Центральна,3А, Сквирський район Київська область

Заслухавши інформацію сільського голови Свінцицького Б.В. про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території Малолисовецької сільської ради Сквирського району для державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, керуючись положеннями Земельного кодексу України, в т.ч. пунктом 21 Прикінцевих та перехідних положень, Законом України «Про державний земельний кадастр», ст. 35, 57 Закону України «Про землеустрій», відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі заяви гр. Грищенко Г.І., сесія Малолисовецької  сільської  ради:

ВИРІШИЛА:

1. Надати гр. Грищенко Г.І. дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею до 0,15 га в межах Малолисовецької сільської ради с. Малі Лисівці по вул. Центральна,3А.

2. Надати право гр. Грищенко Г.І. виступити замовником технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

  1. Залучити кошти для фінансування розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з інших джерел, не заборонених законом, а саме: Фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки здійснити за рахунок коштів замовника гр. Грищенко Г.І.
  2. Технічну документацію із землеустрою погодити в порядку, встановленому Земельним кодексом України та представити на розгляд сесії Малолисовецької сільської ради.
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально – економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                                                    Б.В. Свінцицький

 

с. М. Лисівці

«14» травня 2019 рік

№ 4.24-35-07