Р І Ш Е Н Н Я

 

Засідання 33 сесії 07 скликання Малолисовецької сільської ради від 12.02.2019 року

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в селі Малі Лисівці по вул. Центральна,4а, що перебуває в оренді фізичної особи-підприємця Міняйло Микола Іванович

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 17, 124, 128 та п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ЗУ «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», відповідно до постанови КМУ від 22.04.2009 року №381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків із розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», розглянувши та обговоривши заяву Міняйла Миколи Івановича, який зареєстрований в с.Малі Лисівці по вул. Молодіжна (раніше Комсомольська),4а, про надання дозволу на викуп земельної ділянки, площею 0,0299 га, що надана йому в оренду терміном на 10 років в селі Малі Лисівці по вул. Центральна,4а, та додані матеріали, враховуючи його згоду на укладання договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни, сесія Малолисовецької сільської ради:

ВИРІШИЛА:

1.Надати фізичній особі-підприємцю Міняйло Миколі Івановичу дозвіл на викуп земельної ділянки, площею 0,0299 га, що надана йому в оренду терміном на 10 років в с.Малі Лисівці по вул. Центральна,4а, кадастровий номер 3224084301:01:012:0005.

2. Гр. Міняйло Миколі Івановичу укласти договір про оплату авансованого внеску з Малолисовецькою сільською радою в розмірі 20% від нормативної грошової оцінки для фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Гр. Міняйло Миколі Івановичу виготовити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.

4.Виготовлену документацію подати на затвердження до сільської ради, при умові, що земельна ділянка буде використовуватись за цільовим призначенням.

5.Визначити на конкурсних засадах суб’єкта оціночної діяльності, що має ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у відповідності до вимог чинного законодавства та укласти договір на виконання робіт.

6.Фінансування робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки здійснити за рахунок внесеного покупцем авансового внеску.

7.Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально – економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                          Б.В. Свінцицький

 

с. М. Лисівці

«12» лютого 2019 рік

№ 11.16-33-07