Р І Ш Е Н Н Я

Засідання 07 сесії 07 скликання Малолисовецької сільської ради від 30.05.2016 року

Про створення

громадського пасовища

 

Розглянувши заяву гр.Залєвського Юрія Васильовича, уповноваженої особи власників худоби територіальної громади від 24 травня 2016 року, щодо забезпечення в потребі випасання громадського скота на землях кормових угідь сільськогосподасрького призначення державної власності розташованої на території Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, відповідно до статтi 26 Закону України “Про мiсцеве самоврядування в Українi”, статей 34, 38 Земельного кодексу України, частини п’ятої розділу другому “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності” сесія Малолисовецької сільської ради

ВИРIШИЛА:

1. Доручити голові Малолисовецької сільської ради Свінцицькому Богдану Віталійовичу подати клопотання до Головного управління Держгеокадастра у Київській області стосовно отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадського пасовища орієнтовною площею 66,85 га, за рахунок земель державної власності, розташованих на території Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Затвердити Положення про громадське пасовище, яке створюється в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області (додається).

3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної депутатської комісії з питань планування місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та навколишнього середовища Сікорську Г.В.

 

Сільський голова                                                                              Б.В.Свінцицький

 

с. М.Лисівці

«30» травня 2016 рік

01-07-07